Zdobywcy Korony Beskidu Niskiego

Lista zdobywców Korony Beskidu Niskiego.

Nr weryfikacjiNazwisko i ImięMiejscowość zamieszkania zdobywcy
1/2015
Kiełtyka Józef
Jasło
2/2015
Wiącek Konrad
Jasło
3/2015
Lukas Tomasz
Rzgów
4/2015
Borkowski Piotr
Jasło
5/2015
Borkowski Aleksander
Jasło
6/2015
Racińska Danuta
Łódź
7/2015
Grzelak Mirosław
Łódź
8/2015
Milewska Aleksandra
Nowe Miasto Lubawskie
9/2015
Wąsowski Krzysztof
Warszawa
10/2015
Dziubaszewska Ewa
Rymanów
11/2015
Dziubaszewski Tomasz
Rymanów
12/2015
Furmanek Czesław

III krotny Zdobywca
Trzcinica
13/2015
Gorczyca Michał
Jasło
14/2015
Setlak Stanisław
Jasło
15/2015
Gajny Gabriela
Jasienica
16/2015
Gajny Krzysztof
Jasienica
17/2016
Stanek Paulina
Dębowiec
18/2016
Mikołajczyk Marek
Dębowiec
19/2016
Lackosz Agnieszka
Gorzyce
20/2016
Lackosz Tomasz
Gorzyce
21/2016
Michalski Tomasz
Legnica
22/2016
Rożkowicz Lucyna
Cieszyn
23/2016
Wiewióra Krystyna
Tworkowa
24/2016
Michalska Krystyna
Iwonicz
25/2016
Pawłowska Joanna
Jasło
26/2016
Sokołowski Marcin
Jasło
27/2016
Setlak Grażyna
Jasło
28/2016
Fabrykowski Mariusz
Lubin
29/2016
Binkowicz Jakub
Lubla
30/2016
Binkowicz Sebastian
Lubla
31/2016
Binkowicz Renata
Lubla
32/2016
Binkowicz Sławomir
Lubla
33/2016
Kusiak Janusz
Sanok
34/2016
Metych Dawid
Sądkowa
35/2016
Morelowski Stefan
Nawsie Kołaczyckie
36/2016
Majewski Piotr
Frysztak
37/2016
Tomczyk Tadeusz
Jasna, woj. Łódzkie
38/2016
Witkoś Potr
Sanok
39/2016
Witkoś Bożena
Sanok
40/2016
Midura Daniel
Czudec
41/2017
Kuś Magdalena
Jasło
42/2017
Kuś Stanisław
Jasło
43/2017
Wrona Tomasz
Warzyce
44/2017
Janiszewska Magdalena
Breń
45/2017
Czosnyka Gabriel
Tarnów
46/2017
Budziak Łukasz
Jasło
47/2017
Witalec Piotr
Jasło
48/2017
Paterak Joanna
Opole
49/2017
Paterak Tomasz
Opole
50/2017
Świątek Elżbieta
Jasło
51/2017
Bator Stanisław
Jasło
52/2017
Kaczmarczyk Krzysztof
Jasło
53/2017
Krzysztyniak Robert
Dobieszyn
54/2017
Gołębiowska Helena
Siepietnica
55/2017
Gołębiowski Sławomir
Siepietnica
56/2017
Furmanek Czesław
III krotny Zdobywca
Trzcinica
57/2017
Fabisz Jolanta
Rymanów Zdrój
58/2017
Wojtowicz Leszek
Drołtowice
59/2017
Wojtowicz Małgorzata
Drołtowice
60/2017
Śliż Milena
Jasło
61/2017
Śliż Krystian
Jasło
62/2017
Piotrowska Ewa
Sanok
63/2017
Ciupka Krystyna
Nowosielce
64/2017
Zabłotna-Worek Lucyna
Sanok
65/2017
Kasprzyk Krzysztof
Dobczyce
66/2017
Kasprzyk Stanisław
Dobczyce
67/2017
Tatuśko Joanna
Lubin
68/2017
Kloch Monika
Mielec
69/2017
Woźniak Arkadiusz
Mielec
70/2017
Karwowska Agata
Kraków
71/2017
Kozak Mirosław
Kraków
72/2017
Lemoch Piotr
Kraków
73/2017
Lemoch Adam
Kraków
74/2017
Opalski Dariusz
Kraków
75/2017
Karamon Agata
Tarnowiec
76/2017
Wagowska Anna
Klimkówka
77/2017
Wagowski Jakub
Klimkówka
78/2017
Wagowska Wiesława
Klimkówka
79/2017
Wagowski Waldemar
Klimkówka
80/2017
Moskal Elżbieta
Dobczyce
81/2017
Warchoł Ireneusz
Korczyna
82/2017
Czech Rafał
Kobylanka
83/2018
Nitka Andrzej
Łaski
84/2018
Rojek Jakub
Ropica Polska
85/2018
Furmanek Czesław
III krotny zdobywca
Trzcinica
86/2018
Ciepiela Patryk
Kraków
87/2018
Węgrzyn Rafał
Gruszowiec
88/2018
Różalski Krzysztof
Nienaszów
89/2018
Hromada Marek
Gliwice
90/2018
Warunek Dorota
Świerzowa Polska
91/2018
Warunek Eryk
Świerzowa Polska
92/2018
Janik Piotr
Zręcin
93/2018
Kopeć Marcin
Błonie
94/2018
Chmura Ryszard
Warszawa
95/2018
Szmidt Kazimiera
Strzegom
96/2018
Wiącek Andrzej
Świebodzice
97/2018
Górawska Ewa
Wrocław
98/2018
Tokarz Radosław Jan
Wroclaw
99/2018
Bobusia Daniel
Dobieszyn
100/2018
Madej Magdalena
Bzianka
101/2018Subik BarbaraKrosno
101/2018Subik BarbaraKrosno
102/2018Sypień TeresaCzeluśnica
103/2018Waśko MarcinJasło
104/2018Moszczyńska AleksandraJasło
105/2018Moszczyński KarolJasło
106/2018Życzyński RajmundChełmiec
107/2018Poremba MartaKamionna Wielka
108/2018Mikoda StanisławKaniów
109/2018Mosz AdamRybnik
110/2018Manikowski SławomirKędzierzyn Koźle
111/2018Szyra DariuszWodzisław Śląski
112/2018Szyra RomualdBielsko – Biała
113/2018Markiewicz DorotaBielsko – Biała
114/2018Szymański RafałWarszawa
115/2018Morawski krzysztofOtwock
116/2018Morawski PiotrOtwock
117/2018Kołacz GrzegorzMielec
118/2018Bogacz – Bukowska AnnaSobolów
119/2018Jachym StanisławSobolów
120/2018Puchała PiotrGliniczek
121/2018Połomski PiotrNowy Sącz
122/2018Połomski AndrzejNowy Sącz
123/2018Matczyńska JolantaNowy Sącz
124/2018Szeliga AgnieszkaNowy Sącz
125/2018Tobiasz RyszardNowy Sącz
126/2018Kubik AntoniPszczyna
127/2018Kupczakiewicz JerzyRzeszów
128/2018Niezgoda JanuszKrosno
129/2018Halibożek ZdzisławGorlice
130/2018Gąsior MariolaGorlice
131/2018Klich WojciechJasło
132/2018Garecki PiotrKielce
133/2018Szneider SebastianGliwice
134/2018Biros PiotrLipinki
135/2018Kłosowska EwaTuchola
136/2018Lorbiecki KrzysztofTuchola
137/2018Groński PawełNowy Sącz
138/2018Urbanik MałgorzataTrzcinica
139/2018Żarski GracjanKatowice
140/2018Marciniec MariaSękowa
141/2018Marciniec DariuszSękowa
142/2018Wolski StefanKraków
143/2018Zielińska MariaGorlice
144/2018Brudniak WiesławaGorlice
145/2019Sterzel – Habas MałgorzataSzalowa
146/2019Tomecki RafałWarszawa
147/2019Tokarski JanWiśniowa
148/2019Habas MariuszLipinki
149/2019Rutyna EdytaNiepla
150/2019Rutyna RafałNiepla
151/2019Klasiński PiotrZrębice Pierwsze
152/2019Dobrowolska NataliaGorlice
153/2019Dobrowolski WaldemarGorlice
154/2019Przybycień StanisławDominikowice
155/2019Kalinowski AdrianDominikowice
156/2019Wielgosz SabinaŁajsce
157/2019Kamińska PaulinaStrzeszyn
158/2019Kołc MagdalenaBrzeźnica
159/2019Kołc MariuszBrzeźnica
160/2019Michalska KatarzynaWarszawa
161/2019Rosiński MariuszWarszawa
162/2019Wojdyła WojciechNawsie Kolaczyckie
163/2019Kalinowska MonikaDominikowice
164/2019Przybycień AgataDominikowice
165/2019Baran ZbigniewŻory
166/2019Błażejowski TomaszJasło
167/2019Sypień WładysławJasło
168/2019Siłuch JerzyWarszawa
169/2019Ołpińdka Pabisz BeataBiecz
170/2019Winiarski JanRzeszów
171/2019Winiarski KrzysztofRzeszów
172/2019Winiarska AmeliaRzeszów
173/2019Winiarska MonikaRzeszów
174/2019Uriasz DariuszLubatówka
175/2019Chorobik MarekDobczyce
176/2019Kosińska JoannaWójtowa
177/2019Kosiński WojciechWójtowa
178/2019Kosiński RomanWójtowa
179/2019Penar MarianKlimkówka
180/2019Penar DanutaKlimkówka
181/2019Deptuła TomaszLublin
182/2019Oberc DanutaPosada Górna
183/2019Drwiła TadeuszZbylitowska Góra
184/2019Smoleń HelenaRymanów
185/2019Dworzańska JaninaRymanów
186/2019Kania – Zajma KrystnaKraków
187/2019Gostyńska WeronikaKraków
188/2019Zajma EdwardKraków
189/2019Żak HenrykKocmyrzów – Luborzyca
190/2019Żak ElżbietaKocmyrzów – Luborzyca
191/2019Gącik UrszulaKraków
192/2019Bogacz MartaKłaj
193/2019Bogacz WitoldKłaj
194/2019Klich AndrzejKraków
195/2019Halo EugeniuszKraków
196/2019Wrona BronisławKrzeszowice
197/2019Firszt AgnieszkaKraków
198/2019Reicher JoannaKraków
199/2019Ciszewski WaldemarKraków
200/2019Dzięglewska AleksandraKraków
201/2019Żuchowicz DanutaKraków
202/2019Alechnowicz IwonaKraków
203/2019Wdowiarz AgataKraków
204/2019Gaweł AdamKraków
205/2019Michalik RyszardKraków
206/2019Wiechecki JacekKraków
207/2019Taraba FilipTrzcinica
208/2019Taraba AndrzejTrzcinica
209/2019Sokulska AnetaSzymbark
210/2019Matachowski DamianJedlicze
211/2019Sypień MateuszJasło
212/2019Szwiec JoannaLeszno
213/2019Bilo ZbigniewPrzemyśl
214/2019Kostiuk PawełPrzemyśl
215/2019Gawlik EwaStalowa Wola
216/2019Idziniak EwaStalowa Wola
217/2019Idziniak MarianStalowa Wola
218/2019Czeluśniak EwaWójtowa
219/2019Czeluśniak TomaszWójtowa
220/2019Czeluśniak AgnieszkaWójtowa
221/2019Cedro-Czubaj MagdalenaKraków
222/2019 Czubaj GrzegorzKraków
223/2019Śmigielski BogdanWieliczka
224/2019Tracz BogdanWieliczka
225/2019Szewczyk MariaKraków
226/2019Michalec KazimierzWójtowa
227/2019Szewczyk LesławKraków
228/2019Jakieła JanuszKrosno
229/2019Jaworski WaldemarSosnowiec
230/2019Chmielowiec DanielSzymbark
231/2019Krawiec JoannaTargowiska
232/2019Klara ZofiaTargowiska
233/2019Klara MarekTargowiska
233/2019Klara MarekTargowiska
234/2019Kluk DamianCergowa
235/2019Polak TomaszJasło
236/2019Woźniak AgnieszkaTarnowiec k. Tarnowa
237/2019Zajdel ElżbietaKrosno
238/2019Mazurek StanisławJasło
239/2019Kajak-Mazurek BarbaraJasło
240/2020Wisłocki ArkadiuszGorlice
241/2020Wisłocka Klasek AnnaGorlice
242/2020Wisłocki AntoniGorlice
243/2020Wisłocki JulianGorlice
244/2020Brzeźniak DariuszGliwice
245/2020Łuszczyński TomaszRzeszów
246/2020Bossekota AlainWietrzno
247/2020Ślęczka JacekDobczyce
248/2020Barud ArturKlimkówka
249/2020Fejkiel PiotrGorlice
250/2020Drewnicki ArkadiuszKolbuszowa
251/2020Oberc EwaRymanów
252/2020Rączka ElżbietaKołaczyce
253/2020Rączka ŁukaszKołaczyce
254/2020Trojanowicz RomanGorlice
255/2020Podkul GrzegorzPustyny
256/2020Burek ŁukaszRaniżów
257/2020Węglowski EugeniuszSokołów Małopolski
258/2020Kubacka MartaKrosno
259/2020Janik MirosławLibusza
260/2020Kochan WitoldGorlice
261/2020Mroszczyk AleksandraJasło
262/2020Krajewska KatarzynaKołaczyce
263/2020Ziajka MagdalenaKrosno
264/2020Niemiec ŁukaszPszczyna
265/2020Niemiec Mirosława i FilipPszczyna
266/2020Piątek MarlenaBrzezówka
267/2020Piątek MonikaBrzezówka
268/2020Piątek PawełBrzezówka
269/2020Piątek MIlenaBrzezówka
270/2020Piątek MikołajBrzezówka
271/2020Walat JarosławRzeszów
272/2020Sumara JerzyBochnia
273/2020Król JoannaBrzostek
274/2020Natońska ZojaBrzostek
275/2020Król MichałBrzostek
276/2020Gryźlak MarcinBarcice
277/2020Siuta PaulinaŁosie
278/2020Goliński KrystianJurków
279/2020Mutka AndrzejKraków
280/2020Papciak GrzegorzKluszkowce
281/2020Jermakowicz SebastianNowy Sącz
282/2020Sowa WiesławWapowce
283/2020Maczuga PawełŻółków
284/2020Buczyński ŁukaszJasło
Font Resize
Tryb czytania